King Of Avalon En Güncel 2022 Çalışan Altın Hilesi!

King Of Avalon En Güncel 2022 Çalışan Altın Hilesi! 


Merhabalar Sevgili OyunHacker takipçileri, bir çok türk oyuncunun şikayet ettiği PayToWin sisteminin dayattığı zorlu oyun koşullarına son vermek için oyun hile devi olan oyunhacker ekibi olarak paçaları sıvadık ve sizler için mükemmel bir hile ortaya çıkardık!

ÇİNLİ VE RUSLARA KARŞI EZİLMEYE SON

Oyun içerisinde eşitsiz satın alımdan kaynaklı yenilgilere ve artık son zamanlarda ki dolar ve kur farkının tavan yapması ile oyun içerisinde gelen paketlerdeki fiyat artışı türk oyuncular arasında oyun dengesini alt üst etmişti.

Bu dengesizliğe çözüm için uzun süre önce ki yapılmış mevcut hileler üzerinden çalışmalar gerçekleştirdik ve sizler için 2 aylık mevcut çalışmamız sonucunda siz değerli takipçilerimize bu hileyi sunduk.

ALGORİTMA NASIL ÇALIŞIYOR?

Hile algoritması sistem tarafından algılanmaması için sürekli sizden süre isteyecektir. Aksi durumda daha önceki fixlenen hileler gibi kısa sürede fix yeme ihtimali taşımaktadır. Biz buna engel olmak amacıyla zamana dayalı gönderimler ile sınırsız kullanım sağladık kısacası istediğiniz kadar altınınız olacak ancak bunu zamana dayalı kullana bileceksiniz.

K.O.A HİLESİ NASIL KULLANILIYOR?


Kullanımı gerçekten basit tek yapmanız gerek K.O.A uygulaması üzerinden hesabınızı hileyi açtığınızda  arka planda açık tutmak olacaktır. Hile sadece android telefonlarda çalışmaktadır. ( IOS Telefonlarda Çalışmaz! ) hesabınızı arka planda açık tutarken AKTIF ET demeniz yeterli olacaktır.

Hile Aktif Olduktan Sonra Olabilecekler


Hesabınız da aktif ettikten sonra altın eğer hâlâ gelmemişse bug'a takılmıştır yani altın orda gözükmüyordur ancak hile aktif haldedir. Tıkladığınız her şeyi altın varmış gibi size verecektir. Hile hâlâ geliştirme aşamasında olduğu için bu tarz küçük sıkıntılar olabiliyor ancak hilenin çalışmasında hiç bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

DETAYLI ANLATIM


Hileyi Nasıl Alabilirim?

Bizlere size vereceğimiz rootsecmahkum@gmail.com mail adresi üzerinden mail yollayarak ulaşabilirsiniz. Bir miktar ücret karşılıgın da size sınırsız altın sağlayan efsanevi derecedeki hileyi küçük ödeme karşılığında veriyoruz.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski
Oyun Hileleri grandpashabet giriş Dolandırıcılık Haberleri