Terraria Ekipman Hileli Apk 2022

 

Terraria v1.4.3.2.2 EKİPMAN HİLELİ APK, açık dünya, macera ve hayatta kalma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 505 Games Srl stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz epik evrende yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınızla savaşmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Terraria içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani yüzlerce özel eşyanın bulunduğunu haritada başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları kullanabilirsiniz. Canavarlar, detaylı craft sistemi, keşfetmeniz gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Terraria v1.4.3.2.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Terraria Play Store’da 34.99TL’dir, 352.000’den fazla indirilmiştir.
 KURULUMU

  •  Terraria v1.4.3.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
  •  Terraria 1.4.3.2.2 eşyalı harita hilesi : oyunu kurup giriş yapın ve haritanızı oluşturun, ardından oyunu kapatın indirdiğiniz “AOClub.wld” hileli harita dosyasını telefonunuzun dosya dizinindeki Android/data/com.and.games505.TerrariaPaid yolunu takip ederek Worlds klasörü içine ekleyin.
  •  Oyuna giriş yaptığınızda harita seçim menüsünde eşya hileli harita olacaktır. (Hileli veya hilesiz apk dosyası fark etmez, haritayı istediğinizde kullanabilirsiniz)

1 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment

Daha yeni Daha eski
Oyun Hileleri grandpashabet giriş Dolandırıcılık Haberleri