Dragon City 2 Hileli Apk Sınırsız Altın Elmas Yiyecek Hilesi

 

Bu kurgusal hayvanın bir şekilde bir dinozora benzediği doğrudur. Dinozorlar gibi, filmler, oyunlar, kartlar ve diğer birçok etkileyici şey dünya çapında popülerdir, bu ejderhaların aynısı birçok filmde, şovda, oyunda ve diğer yerlerde kolayca bulunabilir. Bugün bu makalede zaten bileceğiniz gibi, size eğlence sağlayacak ve ejderha dünyaları hakkındaki bilginizi genişletecek en ünlü ejderha temalı oyunu Dragon City 2'yi ele alıyoruz.

Dragon City 2, papağan oyun şirketi tarafından geliştirilen ejderha oyunu serisindeki destansı oyunlardan biridir. Ejderhalar için bir ev inşa etmek, onlara yiyecek sağlamak için kendi tarım arazilerine sahip olmak, düşmanlarla savaşa girmek ve sonunda hiyerarşinizi genişletmek için onları yetiştirmek gibi birçok maceralı görevi olan bir sosyal strateji oyunudur. Oyun oynamanızı daha eğlenceli ve daha heyecanlı hale getirmek için bu paragrafın ilerleyen bölümlerinde keşfedeceğiniz tüm üstün özelliği ile sizi şaşırtacak Dragon City 2 MOD APK ile karşınızdayız.


Dragon City 2 MOD APK

Dragon City 2 MOD APK, resmi Dragon City 2'nin değiştirilmiş ve alternatif bir çeşididir. Birçok premium avantaja ve birçok kilidi açılmış şeye ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Bu büyülü mod Apk Dragon City 2 MOD APK'ya sahipken herhangi bir özelliği geliştirmek veya oyun seviyenizi yükseltmek için bir uygulama satın almak için bir kuruş harcamanıza gerek yok. Bu mod Apk, en iyi kalitede her şeye sahiptir; Kurulum sırasında herhangi bir reklam, anti ban ve herhangi bir root işlemine ihtiyaç duymazsınız.

Dragon City'nin kullanıcı arayüzünün çalıştırılması basittir ve performans açısından hızlıdır. Seviye istatistikleri, hedefler, sosyal çevre bağlantısı, besleme, savaş, alışveriş ve ayar kontrolleri gibi ön operasyon penceresinde önemli düğmeler ve seçenekler alacaksınız. Ayrıca herhangi bir ejderha benzeri yaşam, hız, saldırı, savunma, hareketler, şekerler, yem ve daha pek çok şeyin tüm istatistiklerine de bakabilirsiniz. Bu ejderha istatistikleri, herhangi bir dövüş için sıkı ejderhaları seçmek istediğinizde kullanışlıdır.

MOD ÖZELLİKLERİ

• Menü Modu
• Hasar Çarpanı
• Sınırsız Yiyecek
• Sınırsız Altın
• Sınırsız Elmas
• Tanrı Modu

 

İndirmek İçin Tıklayınız!

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski
Oyun Hileleri grandpashabet giriş Dolandırıcılık Haberleri