OyunHacker Resmi Discord Sunucusu!

OyunHacker Resmi Discord Sunucusu!


Piyasada bir çok oyun severin ortak noktası olmak amacıyla açılmış bir oluşumun öncüsü olacak sunucumuz artık aktif etme kararı aldık! Türkiye'nin bir numaralı hile topluluklarından birisi olacağımıza inanıyoruz mevcut kitlemizi tek noktada toplama amacıyla açtığımız bu sunucuya her birinizi bekleriz. Yaşadığınız hile sorunları hakkında bizlerden yardım alabilirsiniz.

HEDEFİMİZ NE?

Hedef ve kuruluş amacımız neredeyse bir diyebiliriz. Bir çok insanın maddi yetersizliliği nedeniyle karşısında ki oyunculardan geri kalmasının önüne geçmektir amacımız. Bunu yaparken kendi oluşturmuş olduğumuz toplumda kendi üyelerimize sunduğumuz hâs avantajlarla artık paytowin oyunların hüküm sürdüğü oyunları değil bire bir eşit şartlarda çarpışa bileceğimiz bir ortam yaratmaktır amacımız!

ONLARIN PARASI VARSA BİZİMDE HİLEMİZ VAR

Bütün oyunlarda neredeyse sitemiz gerekli hile paylaşımlarında bulunuyor ve çoğuda şuanda aktif şekilde çalışmakta belki oyunları oynanmaz hale getirecek şekilde durumlar yaratabiliyor. Bunların bizde farkındayız fakat bu durum aynı şekilde paytowin oyunculuğundada yaşanmakta paytowin olduğu sürece bizim paylaştığımız hilelerde var olmaya devam edecektir.

DİSCORD SUNUCU ETKİNLİKLER

Sunucumuzda yapılacak bir çok etkinlikte etkinliğin yapılmış olduğu oyunun özel parası ödül olarak kazanan kişilere belli miktarlarda aktarılacaktır. Sunucumuzda aktif olan üyelerimizide zaman zaman güzel ödüllerle mutlu edeceğiz.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Oyun Hileleri Hack Haber İstanbul Escort eşya depolama istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat