Counter Strike Global Offensive (CS:GO) Wallhack – Aimbot Güncel Hile 2021

 


Hile Açıklaması
Herkese merhabalar güncel Counter Strike Global Offensive (CS:GO) hilesi ile devam ediyoruz hilemiz ile oyunda büyük oranda avantaj sahibi olabilirsiniz bu sayede oyunda zevkle oynayabilirsiniz 6.09.2020 güncel hilesidir hemen Counter Strike Global Offensive (CS:GO) hilesini indirip kullanmaya başlayabilirsiniz daha fazla Counter Strike Global Offensive (CS:GO) hilesi için takipte kalın

 

CSGO Wall Hack Nedir?

Ocak 2020 tarihinden beri yayında olan, bedava dağıttığı ve undetected bir csgo hilesidir. Rakiplerinden farkı, kullanıcıları güvende tutabilmek için her gün başka imzalı exe dosyası ile yayınlanmasıdır. 2020 yılında hileyi kullanan günlük kullanıcı sayısı 400 dür. Anti-vac korumalıdır ve siz raporlanmadığınız sürece engellenmenize sebep olmaz. Rekabetçi dahil tüm oyun modlarında çalışır. Öyle ki, hile koruması olan bazı topluluk sunucularında bile problemsiz çalışır.

Wall Hack (Glow ESP) Nedir?

Wall hack duvar hilesi demektir. Oyuncuları duvarların arkasından görebilmenizi sağlamayı başaran her hile wall hacktir. Csgo oyununda en bilinen olan duvar hilesi ise “glow esp” türüdür. Glow esp ile oyuncuların kenarları parıltıya sahip olur. Bu parıltılar ile oyuncuları duvarların arkadasından görebilirsiniz.

CSGO Hack Kullanmak Hesabımı Riske Atar mı?

Herkes tarafından kullanılan (public) bedava dağıtılan hileler, sürekli güncellenmedikleri zaman Valve Anti Cheat tarafından tespit edilebilir. Hatta öyle ki, sorumsuz ücretli hile satıcıları dahi sizin yasaklanmanıza sebep olabilirler. Bu nedenle, internette bulduğunuz her hile dosyasını kullanmamalısınız. Hem hesabınızı hem de bilgisayarınızı sıkıntıya atabilirsiniz.

CSGO Hilesi Kullanmak Güvenli midir?

Doğru yerden indirdiğiniz sürece sorun olmayacaktır. Bazı yayıncılar, paylaştıkları hile dosyalarına; bilgisayarınız üzerinden para kazanmak  için “Bitcoin Mining” gibi virüsler ya da bilgisayarınızda bulunan önemli bilgileri ele geçirmek için “Keylogger” gibi zararlı yazılımları enjekte eder. Bu nedenle herhangi bir hile dosyasını indirmeden önce “virüstotal” sonuçlarına bakmayı asla unutmayın.

Son Güncelleme [ÇALIŞIYOR – AKTİF]


Counter Strike Global Offensive (CS:GO) Hilesi Özellikleri
Wallhack
Aimbot
Glow ESP

C4 Wallhack

Radar Hack

Trigger Bot

Anti-flash

FOV

Panic mod


<<< TIKLA İNDİR <<<

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski

Roblox Hileleri Grandpashabet