Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? 2020

Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

Turkcell belki de müşterilerini en çok düşünen operatör olabilir. Ücretsiz olarak sunmuş olduğu onlarca hizmetin yanında birde bedava internet dağıtmakta. Bu hediyelerden faydalanmak için yapmanız gereken sadece turkcell abonesi olmak ya da hattınızı turkcelle taşımak. Gelin bu yazımızda turkcell'in bedava internet kampanyalarına göz atalım.

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

  • Turkcell Ramazan ayı boyunca 1GB internet Kampanyası
  • Turkcell'e ait olan BİP adlı uygulamada bulunan Sen Yap Diye Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası
  • Mayıs ve Haziran Aylarında kullanıma özel FİZY uygulamasında 31 aralık 2021'e kadar kullanılabilecek 1 GB ya da 2GB gibi ücretsiz internet paketleri kazanabileceğiniz Kampanyalar
  • Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası ile kazanabileceğiniz çeşitli hediyeler bulunmakta.
  • Turkcell’in bir başka kampanyası mobil hatların kullanabileceği bir kampanyadır. Turkcell hattı üzerinden Turkcell’e ait olan rastgele bir servis uygulamaya aylık olarak aza olan birey haftada kullanabileceği parasız 2 GB internet paketi kazanabilmektedir. 31 Aralık’a kadar bu parasız internet avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Turkcell hediye havuzu ile anında herkese 1 GB internet veriyor Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye havuza giriş yaptığınızda 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır dilerseniz bu hediyeyi sevdikleriniz gönderebilir yada siz kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma

    Turkcell’e gelin parasız internet kampanyalarından yararlanın. Turkcell’e gelen ya da uzun vakittir Turkcell alıcısı olan kullanıcıların yararlanabileceği bir kampanya da bulunmaktadır. Muhtelif kampanyalar faturalı faturasız gibi kapsamlar da içerikler üretilmektedir.

    Turkcell’e ilk kez geçiş yapacak olan kullanıcıların yararlanabileceği 8 GB parasız internet kutuyu Turkcell üyelerini beklemektedir. Turkcell fiyatsız internet yapma 2020 mevzusu kapsamında değerlendirilebilecek olan bu kutu hattını Turkcell’e taşıyan tüm cerrahlar kullanıcıları tarafından geçerlidir.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski
Oyun Hileleri grandpashabet giriş Dolandırıcılık Haberleri