101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi Nasıl Yapılır? 101 Okey 50.000 Çip Kazan 2020


101 OKEY PLUS Nedir?


101 Okey Plus, App store ve Google Playden indirilerek oynanan bir mobil oyun. Online olarak başkaları ile ister facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. 
Oyunda bazen işler kötü gidip parasız kalabiliyoruz. Oyunda Para yerine Çip bulunuyor. Bu çiplerle masalara katılabiliyorsunuz. Oyunu kazanırsanız da Bahis miktarının 4 katı çip kazanırsınız.

Peki 101 Okey Plus Nasıl Oynanır?

Okey bir masa çevresinde 4 farklı insanın bir araya gelip 52 taş ile oynadığı bir oyundur.  Okey’in bir çok çeşidi vardır. En çok oynananı Klasik Okey’dir.. Burada önemli olan aynı sayıların yan yana gelmesi yada seri şeklinde dizilmesi önemlidir. Sıralı bir şekilde yan yana sayıları dizen kişi Okey’i de bularak ortaya bırakırsa elini tamamlamış olur. Puan Kzanır
Rakamlar 13’e kadar bulunmaktadır. Okey oyunda sahte okey denen bir olay da vardır.

101 OKEY PLUS BEDAVA ÇİP KAZANMA YÖNTEMİ

Pepsi'nin başlattığı bir kampanya ile pepsi kapaklarının altından çıkan kodlar sayesinde alınan 101 okey çipi şu şekildedir: Altında bulunan şifreler sayesinde 25.000 çip'e kadar kazanabilme şansını elde ediyorsunuz. Bu yöntemi hem telefona indirilen uygulamadan hem de bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz.
Bizde sizler için sitemizde Güncel Pepsi Kodları paylaşıyoruz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak pepsi kodlarına erişebilirsiniz.


**50.000 KİŞİYE 50.000 ÇİP LİNKİ BURADA** >>>Güncel<<< 👉 TIKLA GİT

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski
Oyun Hileleri grandpashabet giriş Dolandırıcılık Haberleri