Adam Wolfe (Complete Edition) oyununu IndieGala'dan ücretsiz al

IndieGala Adam Wolfe, rahat bir gizem çözme, silah çekim, nesne bulma bulmaca oyunu DRM'siz ücretsiz  veriyorOYUN HAKKINDA:

“Bir bulmaca oyununda yapmayı umduğum son şey, bir tabancayı çıkarmak ve yanan bir elementle bir çatışmada bulunmaktı. Adam Wolfe'nin parladığı yer bu gibi anlar - oyuncuyu meşgul etmek ve oyunu öne çıkarmak için Adam Wolfe türünden çıkıyor. ”
Oyunu Yükle

Doğaüstü araştırmacı Adam Wolfe'a ayak uydurunKız kardeşinizin gizemli kayboluşuyla hareket eden, suç ve paranormal olayların karanlık köşelerde iç içe geçtiği San Francisco'nun düşünceli sokaklarına gidin.

Bir gizemi birbiri ardına çözmek, sizi kayıp kardeşinize götürecek daha büyük bir komployu yavaşça çözün, ancak sizi sonsuza dek uçuruma sürükleyebilir.

Zihinlerinizi, dedektif içgüdülerinizi ve her şey başarısız olduğunda, 8 saatten fazla zorlu oyun ile dolu bu psikolojik gerilimdeki altı atıcıyı kullanın Adam Wolfe'nin heyecan verici 4 bölümünde gizli toplumlar, doğal olmayan sıkıntılar ve antik antlaşmalar seni bekliyor!

Dedektif ol. Wolfe ol.

Adam Wolfe (Steam version), Çok Olumlu kullanıcı incelemelerine sahiptir

BU OYUNU ÜCRETSİZ NASIL ALABİLİRSİNİZ:

Sadece IndieGala Mağaza  ve “kitaplığınıza eklenti” seçin. Bunu yapmak için giriş yapmanız gerektiğini unutmayın. Kütüphanenize ekledikten sonra profilinizdeki vitrini tıklayarak  indirebilirsiniz . IndieGala freebies'in geri kalanını  bu sayfada görebilirsiniz .

Bu DRM'siz bir kopyadır, yani Steam veya Epic Games Store gibi istemcilere ihtiyaç duymadan onu indirebilir, yedekleyebilir ve sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Oyun indirmeleri Windows PC için mevcuttur.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski